BĄDŹ NA BIEŻĄCO Aktualności

Bezpieczne transakcje z Pospay ONLINE

 
 
W dobie zagrożenia epidemicznego umożliwienie klientom przeprowadzanie płatności bezgotówkowych, to dla przedsiębiorcy nie tylko szansa na ich utrzymanie, ale i na zachowanie zdrowia swojego oraz klientów. Dlatego tym bardziej warto korzystać z Pospay ONLINE.
 
Związku ze zwiększonym ostatnio limitem płatności zbliżeniowych do 100zł, można zapłacić większą kwotę, bez konieczności wpisywania PIN-u na terminalu. Płatności dokonywane za pomocą kart płatniczych czy urządzeń mobilnych są zdecydowanie bezpieczniejsze gdyż na banknotach i monetach może znajdować się wirus.
 
Dzięki transakcjom bezgotówkowe możemy przyczynić się do minimalizacji rozprzestrzeniania się wirusa.

Płatności bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu pomiędzy sprzedawcą a klientem, a także z powierzchniami, na których może przebywać wirus. W momencie dokonania płatności bezgotówkowych zostaje zachowana bezpieczna odległość między klientem a sprzedawcą.

Zastosowanie terminala i umożliwienie płatności bezgotówkowych przyczynia się do komfortu pracy personelu oraz kupujących co niewątpliwie może przełożyć się na dokonywania częstszych zakupów przez konsumentów, dlatego tak istotne jest, żeby przedsiębiorca dysponował terminalem płatniczym, a najprostszy sposób, w jaki może go pozyskać, to nabycie Pospay ONLINE.

Pospay ONLINE – bezpieczne transakcje

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay ONLINE to urządzenie, które składa się z terminala płatniczego, kasy oraz drukarki fiskalnej . Przedsiębiorca nie musi żmudnie kompletować całego zestawu POS, podpisywać oddzielnych umów na zakup urządzenia fiskalnego i terminala. Od razu dostaje kompletne, wielofunkcyjne urządzenie fiskalne.

Dzięki Pospay ONLINE, zrealizuje się płatności bezgotówkowe wykonywane wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Pospay ONLINE obsługuje również transakcje realizowane za pomocą urządzeń mobilnych.

Do tego Pospay ONLINE jest urządzeniem niedużym, więc bez problemu można go umieścić w wybranym punkcie sklepu czy punktu usługowego, znakomicie sprawdzi się również jako urządzenie przenośne (np. w gastronomi dla dostawców jedzenia). A wydajne akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia bez dodatkowego ładowania.