SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 1 699,00 PLN
opis produktu:
Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!
Cena netto: 1699,00 PLN
Koszt zakupu drukarki fiskalnej POSPAY

Cena netto: 39,00 PLN
Abonament miesięczny za wynajem terminala


 

Połączenie z CRK

Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.

 

Kompleksowe rozwiązanie

Pospay Online, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

 

Minimum formalności

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

 

Mobilność

Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

 

Bluetooth

Pospay Online ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.

 

Wytrzymałe baterie

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

 

Atrakcyjna cena

Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.

 

Gwarancja

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

 

Wygoda

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - niewiele ponad pół kilograma. Pospay Online jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

 

e-Service

Płatności realizowane za pomocą Pospay Online obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, ze wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl

 

Zwiększamy obroty od ręki

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay Online to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay Online to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay Online sprawdzi się znakomicie.

 

Zakup Pospay ONLINE bez abonamentu na płatności elektroniczne

W przypadku, gdy Twoja firma nie potrzebuje obsługi płatności elektronicznych, możesz zakupić cały zestaw, bez podpisywania umowy na ich obsługę.
W takiej sytuacji dokonujesz jednorazowej płatności za zakup drukarki fiskalnej Pospay ONLINE i terminala płatniczego D220 oraz licencji na korzystanie z aplikacji kasowo-drukarkowej.
Cena za zakup zestawu: 3299 zł netto

Cena zakupu zestawu bez abonamentu:

 • Drukarka Pospay ONLINE
 • Terminal D220
 • licencja na aplikację kasowo-drukarkową

 • Gwarancja na całość:
  12 miesięcy

  Pierwszy mobilny, fiskalny terminal płatniczy na rynku

   
  Dane techniczne
  Wersja urządzenia
  ONLINE
  Pamięć chroniona
  karta microSD/microSDHC - min. 4GB
  Komunikacja z CRK
  GSM, WiFi
  Bazy danych
  Stawki VAT
  7(A...G)
  Liczba PLU
  4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
  Nazwa towarów
  80
  Kasjerzy
  8
  Formy płatności
  16
  Rabaty / narzuty
  16
  Jednostki miary
  40
  Klawisze skrótu
  20
  Grupy towarowe
  32
  Mechanizm drukujący
  Typ mechanizmu drukującego
  Termiczny
  Liczba znaków w wierszu
  do 40
  Szerokość papieru
  57 mm
  Długość rolki papieru
  14 m
  Wyświetlacze
  Wyświetlacz operatora
  4'' TFT, 480 x 800 pikseli
  Wyświetlacz klienta
  LCD 2x16 znaków
  Komunikacja
  Komunikacja z komputerem
  Wifi, Bluetooth
  Zasilanie
  Zasilacz
  zasilacz zewnętrzny, 5V/4A
  Wbudowany akumulator
  litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 3050 mAh (terminal)
  Wymiary, waga, temperatury
  Wymiary
  15,2 x 8 x 8,1 cm
  Waga
  ~0,6 kg (z papierem)

   

  Zaproponuj cenę: POSNET POSPAY ONLINE

  Zapytaj o: POSNET POSPAY ONLINE