SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 1 799,00 PLN
opis produktu:
Pospay2 ONLINE to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. To już kolejne urządzenie z rodziny SAIO, które skonstruowano zgodnie z filozofią "All in One". Pospay2 ONLINE łączy w sobie cechy  wygody, mobilność, multizadaniowość, przy tym umożliwiając płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych.
Cena netto: 1799,00 PLN
Koszt zakupu drukarki fiskalnej Pospay
Cena netto: 39,00 PLN
Abonament miesięczny na wynajem terminala
 
VISA: 0,69%*
MasterCard: 0,79%*
Diners Club: 3,2%
UPI, JCB: 0,99%
BLIK: 0,39%
Opłata autoryzacyjna (tylko przy autoryzacji kodem PIN): 0,03 zł
*Dotyczy kart wydanych w Polsce.
Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.

RODZINA SAIO

Pospay2 ONLINE należy do rodziny urządzeń SAIO (system all in one). To kompleksowe rozwiązania fiskalne, kompaktowe urządzenia skonstruowane w systemie all in one i działające w oparciu o system operacyjny Android. Pospay2 ONLINE składa się z drukarki fiskalnej, terminala płatniczego oraz aplikacji sprzedażowej.

POŁĄCZENIE Z CRK

Pospay2 ONLINE zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.

APLIKACJA POS-UP

W ramach abonamentu dostajesz dostęp do intuicyjnej aplikacji sprzedażowej, która działa na niezawodnym systemie Android. Przejrzysty i czytelny interfejs pozwoli Ci sprawnie obsługiwać sprzedaż w Twojej firmie. W paru szybkich kliknięciach dodasz kolejne pozycje do paragonu oraz wywołasz płatność bezgotówkową.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

MOBILNOŚĆ

Pospay2 ONLINE łączy się bezprzewodowo z internetem przez sieć GSM. Dzięki temu może pracować w dowolnym miejscu, zyskując pełną swobodę! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

WYTRZYMAŁE BATERIE

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden z nich się wyczerpuje, drugi zaczyna dzielić się swoją energią. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

ATRAKCYJNA CENA

Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.

SYSTEM ANDROID

System Android, w oparciu o który działa Pospay2, jest specjalnie zoptymalizowany pod kątem pracy na terminalu Pax A50. Dzięki temu zainstalowane oprogramowanie sprzedażowe POS-UP działa szybko i stabilnie. Wszystko po to, żebyś miał pewność niezawodności systemu i mógł zawsze korzystać z urządzenia w sposób bezpieczny.

GWARANCJA

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

WYGODA

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - niewiele ponad pół kilograma. Pospay2 ONLINE jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

E-SERVICE

Płatności realizowane za pomocą Pospay2 ONLINE obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Dzięki eService masz pewność, ze wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów. Więcej informacji na stronie: www.eservice.pl

ZWIĘKSZAMY OBROTY OD RĘKI

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay2 ONLINE to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay2 ONLINE to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay2 ONLINE sprawdzi się znakomicie.

DANE TECHNICZNE

Wersja urządzenia
ONLINE
Pamięć chroniona
karta micro SDHC - 4 GB
Komunikacja z CRK
modem GSM, WiFi

BAZY DANYCH

Stawki VAT
7 (A...G)
Liczba PLU
4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów
80
Kasjerzy
200
Formy płatności
16
Rabaty / narzuty
16
Jednostki miary
40
Klawisze skrótu
20
Grupy towarowe
32

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego
termiczny "drop in" - wrzuć i drukuj
Liczba znaków w wierszu
do 40
Szerokość papieru
57 mm
Długość rolki papieru
14 m

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora
4,5'',1280 x 720 pikseli
Wyświetlacz klienta
alfanumeryczny, LCD 2 x 16 znaków

KOMUNIKACJA

Komunikacja z komputerem
Wifi

ZASILANIE

Zasilacz
zasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator
Li-ion 6800 mAh (drukarka), 2500 mAh (terminal)

WYMIARY, WAGA, TEMPERATURY

Wymiary
15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga
~0,6 kg (z papierem)
ONLINE
Urządzenie fiskalne komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK, inaczej Repozytorium). Zgodnie z wymaganiami CRK urządzenie przesyła szereg danych, m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
SYSTEM ANDROID
System Android, w oparciu o który działa Pospay2, jest specjalnie zoptymalizowany pod kątem pracy na terminalu Pax A50. Dzięki temu zainstalowane oprogramowanie sprzedażowe POS-UP działa szybko i stabilnie.
 
W DOBREJ CENIE
Oferujemy dobre urządzenie w atrakcyjnej cenie dla klienta.
 
CZYTELNY WYŚWIETLACZ
Posiada czytelne wyświetlacze z dużą i wyraźną czcionką po stronie sprzedawcy i klienta. Przyjazne dla oka kolory nie męczą wzroku podczas wielogodzinnej pracy.
 
 
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od wersji: WiFi, Bluetooth, modem GPRS/LTE
 
MAŁA I MOBILNA
Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.
 
MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
TRYBY PRACY
Dwa tryby pracy - drukarkowy / kasowy

 

Zaproponuj cenę: POSPAY2 ONLINE

Zapytaj o: POSPAY2 ONLINE