SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 1 899,00 PLN
opis produktu:
Evo to mobilny, nowoczesny POS należący do rodziny urządzeń SAIO. Evo pozwala realizować płatności bezgotówkowe i oferuje użytkownikowi do wyboru dwie aplikacje sprzedażowe.
Cena netto: 1899,00 PLN
cena drukarki fiskalnej
Cena netto: 29,00 PLN
abonament miesięczny na wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej POS-UP
Cena netto: 90,00 PLN
abonament miesięczny na wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej GoPOS w wersji Basic
Cena netto: 140,00 PLN
abonament miesięczny na wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej GoPOS w wersji Pro

Użytkownik nabywa jedynie drukarkę fiskalną ONLINE, która stanowi jeden z elementów Evo. Dzięki temu ma możliwość skorzystania z ulgi Urzędu Skarbowego do 700 zł na zakup urządzenia fiskalnego.

Wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej gwarantuje klientowi końcowemu niskie koszty na start użytkowania Evo.

Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.

RODZINA SAIO

Evo należy do rodziny urządzeń SAIO (system all in one). To wielofunkcyjne rozwiązania fiskalne, kompaktowe POSy działające w systemie all in one. Na Evo składają się: drukarka fiskalna, platforma POS oraz aplikacje sprzedażowe.

PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE

Evo ma funkcje NFC, która pozwala na przyjmowanie płatności bezgotówkowych bezpośrednio na urządzeniu. To znaczące ułatwienie i duża oszczędność, bo nie trzeba kupować terminala płatniczego.

KORZYSTNY WYNAJEM

Evo składa się z platformy POS, aplikacji sprzedażowej i drukarki fiskalnej. Platformę POS oraz wybraną aplikację sprzedażową użytkownik wynajmuje, a niewielki, miesięczny abonament pozwoli na spore oszczędności! Z elementów Evo kupuje się jedynie drukarkę fiskalną, za którą i tak przysługuje zwrot z US do 700 złotych!

APLIKACJE SPRZEDAŻOWE DO WYBORU

Evo oferuje dwie aplikacje sprzedażowe: POS-UP oraz GoPOS.

POS-UP

To nowoczesna i intuicyjna aplikacja z czytelnym interfejsem, która pozwala na sprawną obsługę wszystkich realizowanych na Evo transakcji.

GoPOS

To zaawansowana aplikacja, z funkcjonalnościami przeznaczonymi dla handlu i gastronomii. Z czytelnym interfejsem oraz rozwiązaniami chmurowymi ONLINE.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Evo działa na systemie operacyjnym Android 12. Jego dystrybucja jest przygotowana przez Posnet, a oprogramowanie dokładnie zweryfikowane. To zapewnia bezpieczną pracę użytkownikowi.

EVO - SZYBKO I SPRAWNIE

POS Evo jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu. Jego obsługa jest intuicyjna, menu proste, a dotykowy, 5,5 calowy ekran, za pomocą którego przywołuje się większość funkcji, czytelny i oferujący aż 16 milionów kolorów.

DLA MAŁYCH BIZNESÓW

Evo znakomicie sprawdza się w niedużych biznesach, gdzie liczy się szybkość działania, mobilność, a przestrzeń punktu handlowo – usługowego jest mocno ograniczona. W takich warunkach małe, zgrabne i nowoczesne Evo będzie znakomitym wsparcie dla sprzedawcy!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA DRUKARKI FISKALNEJ ONLINE:

Pamięć chroniona
typ: karta micoSD - 16GB
Typ mechanizmu drukującego
termiczny "drop-in" - wrzuć i drukuj
Szerokość papieru
57 mm
Liczba znaków w wierszu
40
Szybkość wydruku
do 20 linii/s
Długość rolki papieru
30 m
Stawki VAT
7 (A...G)
Liczba PLU
250 000
Wyświetlacz klienta
graficzny (LCD), 192 x 64 piksele
Zasilacz – typ
zewnętrzny, 5V / 3A
Wbudowany akumulator
litowo-jonowy, 7,2 V / 5000 mAh

SPECYFIKACJA TECHNICZNA PLATFORMY SPRZĘTOWEJ:

Pamięć RAM / Flash
2 GB
Procesor
4 x Cortex A53, 2.0 GHz
Pamięć
 • standardowa: 32 GB eMMC
 • dodatkowa: obsługa kart microSD do 256 GB
System operacyjny
Android 12, dystrybucja Posnet
Ekran
 • przekątna: 5,5"
 • rozdzielczość: 720 x 1280
 • kolory: 16 milionów
 • panel dotykowy: pojemnościowy
 • proporcje ekranu: 9:16
 • orientacja: pionowa
Interfejsy
 • USB 2.0 (host)
 • Ethernet
 • BlueTooth 2.1 EDR/3.0 HS/4.2 LE/5.0 LE
 • WiFi 2.4/5 GHz
 • NFC
Obsługiwane urządzenia
 • skaner kodów kreskowych
 • drukarka paragonowa
 • waga
 • hub USB
 • klawiatura
 • mysz
Waga
~ 0,7 kg (bez papieru)
Wymiary (mm)
94 x 62 x 230
BLUETOOTH
Bluetooth w wersji 2.1 w Evo zapewnia bezprzewodową współpracę z wieloma akcesoriami, np. skanerami kodów, wagami czy urządzeniami wskazującymi, jak klawiatura i mysz.
WIFI
Evo oferuje łączność WiFi w standardzie 2.4 GHz i 5 GHz, co umożliwia jego bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz urządzeniami peryferyjnymi w sieci.
 
NFC
Evo ma funkcje NFC, która pozwala na przyjmowanie płatności bezgotówkowych bezpośrednio na urządzeniu.
 
ONLINE
Urządzenie fiskalne komunikuje się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK, inaczej Repozytorium). Zgodnie z wymaganiami CRK urządzenie przesyła szereg danych, m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.
 
 
ANDROID DYSTRYBUCJI POSNET
Urządzenia SAIO działają pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Dystrybucja jest przygotowana i gwarantowana przez Posnet, co zapewnia jej bezpieczeństwo i stabilność pracy. To daje nam pewność, że użytkownik może zawsze bezproblemowo korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem.
 
PORT USB
Urządzenie posiada wbudowany port USB typu A. Dzięki temu w łatwy sposób łączy się z akcesoriami, takimi jak hub USB, czy skanery kodów kreskowych - działa z większością skanerów wiodących marek, na czele z Honeywell.
 
PORT ETHERNET
Urządzenie posiada wbudowany port ethernet, co umożliwia szybkie i łatwe połączenie z lokalną siecią internetową. Połączenie przez LAN gwarantuje największą stabilność sygnału, szybkość przesyłu danych i bezproblemowe użytkowanie.
E-PARAGON
Produkt spełnia wymagania techniczne konieczne do obsługi e-paragonów. Urządzenie przekaże go klientowi po połączeniu z odpowiednim systemem dystrybucji e-paragonów. Warunkiem takiej operacji jest rezygnacja klienta z fizycznego paragonu.
MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ”
System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

Zobacz powiązane produkty

Zaproponuj cenę: POSNET EVO

Zapytaj o: POSNET EVO