SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 1 790,00 PLN
opis produktu:
Ekran dotykowy to zastosowana w kasie ONE najnowsza i najbardziej popularna technologia obsługi urządzeń elektronicznych. Nowoczesny mechanizm drukujący to szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. ONE znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy.
Cena netto: 1790,00 PLN
Wersja LAN
Cena netto: 1829,00 PLN
Wersja WIFI
Cena netto: 1990,00 PLN
Wersja GSM z kartą SIM na 24 miesiące
 

Najnowocześniejsza kasa na rynku.

Strona dedykowana kasie One - https://one.novitus.pl/

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów.Zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

Teraz kasa ONE z możliwością elastycznego wyboru aplikacji sprzedaży. Dla użytkowników oczekujących tylko podstawowych funkcji i szybkiego dostępu do raportów jest aplikacja BILL, gwarantująca całkowicie intuicyjną obsługę. Jeśli potrzebne są bardziej zaawansowane funkcje, można skorzystać z rozbudowanej aplikacji ONE. Oba systemy są zainstalowane w kasie, użytkownik w każdej chwili może dokonać własnego wyboru. Więcej na stronie https://bill.novitus.pl/

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy ONE jak z każdego innego tabletu, surfuj po Internecie, oglądaj Youtube i słuchaj muzyki, używaj narzędzi systemu Android - zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz. Na urządzeniu można zainstalować także dodatkowe aplikacje sprzedażowe, przeznaczone np. dla gastronomii.

Kasa ONE posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Obsługuje sieć LAN oraz moduły WiFi, Bluetooth i modemy GSM. Port LAN w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z Internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Można wydzielić i odseparować komunikację z CRK do odrębnego kanału, równolegle używając pozostałych do innych celów.

Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK
Tak
Typ
Mobilna
Przeznaczenie
Małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Ekran dotykowy
Tak

PARAMETRY

Liczba towarów
Bez ograniczeń
Liczba stawek PTU
7
Liczba kodów dowiązanych
Bez ograniczeń
Liczba grup towarowych
Bez ograniczeń
Liczba kasjerów
Bez ograniczeń
Pojemność bufora ON-LINE
Bez ograniczeń
Opakowania
Bez ograniczeń
Nazwa towaru
40 znaków
Wielowalutowość
Tak
Współpraca z NoviCloud
Tak
Współpraca z M/platform
Tak
Usługi busowe
Nie
Usługi czasowe
Nie
Bileterka (homologacja)
Tak

MECHANIZM WYDRUKU

Rodzaj
Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ
Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru
57 mm
Długość rolki
20 m
Obcinacz papieru
Nie

KLAWIATURA

Liczba klawiszy
0
Klawisze szybkiej sprzedaży
Tak
Rodzaj
ekran dotykowy

WYŚWIETLACZE

Klient
Graficzny, LCD, czarno-biały, 192x48 piksele
Kasjer
IPS TFT, 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne
1 x LAN (Ethernet), 1x USB Host (A), 2 x USB Device (B), 2 x RS232
Współpraca z urządzeniami
Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą
Aktywna, 6-24V
Łączność z CRK
LAN, WiFi, (opcja GSM)

WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM

Obsługa protokołu EFT-POS Novitus
Tak
Obsługa uniwersalnego protokołu ECR-EFT
Tak
Pin-pad na jednym kablu USB
Tak

ZASILANIE

Z sieci
230V / 12V, 3A
Awaryjne
7,4V, 2,4Ah

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość
92 / 51 / 207 mm
Waga
0,67 kg

 

Zaproponuj cenę: NOVITUS ONE

Zapytaj o: NOVITUS ONE