SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 39,00 PLN
opis produktu:
Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjne i przyjazne w obsłudze.
Cena netto: 39,00 PLN
Abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal D220 oraz karta SIM objęta gwarancją
 
VISA: 0,69%
MasterCard: 0,79%
Diners Club: 3,2%
UPI, JCB: 0,99%
Karty zagraniczne w funkcji: DCC 0%
Karty zagraniczne bez funkcji: DCC 1%
Karty biznesowe z państw UE: 1%
BLIK: 0,29%
Opłata autoryzacyjna (tylko przy autoryzacji kodem PIN): 0,03 zł

Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.
 
 

 

 
NETPAY ZEPAWNIA

Połączenie z CRK
Netpay udostępnia Internet urządzeniom Posnet ONLINE za pośrednictwem sieci GSM (karta Plusa) lub z wykorzystaniem modułu WiFi. Gwarantuje to bezpieczną i wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
Płatności bezgotówkowe
Obsługa płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Netpay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em).
Zarządzanie wydrukami
Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej, dzięki czemu wszystkie wydruki są zawsze pod ręką.
 
 

 
 

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Minimum formalności
Wynajęcie Netpay to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest w jednym miejscu - u Agenta Sprzedaży Posnet.
Dotykowy wyświetlacz
Netpay wyposażony jest w nowoczesny 4" wyświetlacz dotykowy. Wszystkie informacje na ekranie są czytelne, a wpisywanie kodu PIN jest szybkie i wygodne.
Idealne połączenie
Netpay połączony z kasą za pomocą USB lub przez WiFi pozwala w pełni realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo Netpay dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy.
BEZPIECZEŃSTWO OBSŁUGI

Dożywotnia gwarancja
Netpay objęty jest dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem.
Polska Bezgotówkowa
Netpay jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Więcej o programie na stronie www.polskabezgotowkowa.pl
e-Service
Płatności realizowane za pomocą Netpay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. eService gwarantuje, że wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów.
 
 

 
 

WSPÓŁPRACUJĄCE MODELE KAS

Fawag Lite Online 2.01
Revo Online 1.01
Neo Online 1.01
POLECANE DLA

Małych sklepów, salonów kosmetycznych, punktów handlowych na bazarkach/jarmarkach, mobilnych punktów gastronomicznych (food truck), gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych
 

Prosta w obsłudze

Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.

 
 
 

 
 

W dobrej cenie

Oferujemy dobre urządzenie w atrakcyjnej cenie dla klienta.

 
 
 

 
 

Ergonomiczna

Ergonomia Cię przekona. Jej wymiary to 179x97x191. Zajmuje mało miejsca więc zmieści się na ladzie o dowolnym wymiarze. Posiada intuicyjną klawiaturę ustawioną pod optymalnym kątem.

 
 
 

 
 

Stabilna

Stabilnie stoi na blacie lady.

 
 
 

 
 

Czytelny wyświetlacz

Posiada czytelne wyświetlacze z dużą i wyraźną czcionką po stronie sprzedawcy i klienta. Przyjazne dla oka kolory nie męczą wzroku podczas wielogodzinnej pracy.

 
 
 

 
 

Intuicyjna obsługa

Urządzenie posiada wyjątkowo proste w obsłudze i dostosowane do potrzeb użytkownika menu.

 
 
 

 
 

Komunikacja bezprzewodowa

Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od wersji: WiFi, Bluetooth, modem GPRS/LTE

 
 
 

 
 

Wydajny akumulator

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

 
 
 

 

Zobacz powiązane produkty

Zaproponuj cenę: NETPAY

Zapytaj o: NETPAY