SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

cena netto: 39,00 PLN
opis produktu:
Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjne i przyjazne w obsłudze.
 
Cena netto: 39,00 PLN
Abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal D220 oraz karta SIM objęta gwarancją.
VISA: 0,69%
Karty zagraniczne w funkcji DCC: 0%
MasterCard: 0,79%
Karty zagraniczne bez funkcji DCC: 1%
Diners Club: 3,2%
Karty biznesowe z państw UE: 1%
UPI, JCB: 0,99%
BLIK: 0,3%
Opłata autoryzacyjna (tylko przy autoryzacji kodem PIN): 0,03 zł
Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.
 

Netpay zapewnia

 • Połączenie z CRK
  Netpay udostępnia Internet urządzeniom Posnet ONLINE za pomocą kabla USB. Gwarantuje to bezpieczną i wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
 • Płatności bezgotówkowe
  Obsługa płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover). Netpay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em).
 • Zarządzanie wydrukami
  Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej, dzięki czemu wszystkie wydruki są zawsze pod ręką.
 

Wygodne użytkowanie

 • Minimum formalności
  Wynajęcie Netpay to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest w jednym miejscu - u Agenta Sprzedaży Posnet.
 • Dotykowy wyświetlacz
  Netpay wyposażony jest w nowoczesny wyświetlacz dotykowy. Wszystkie informacje na ekranie są czytelne, a wpisywanie kodu PIN jest szybkie i wygodne.
 • Idealne połączenie
  Netpay połączony z kasą za pomocą USB lub przez WiFi pozwala w pełni realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo Netpay dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy.
 

Bezpieczeństwo obsługi

 • Dożywotnia gwarancja
  Netpay objęty jest dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem.
 • Polska Bezgotówkowa
  Netpay jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Bank w Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agent w rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Więcej o programie na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.
 • e-Service
  Płatności realizowane za pomocą Netpay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. eService gwarantuje, że wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problem w.
 

Współpracujące modele kas

 • Bingo Max 1.01
 • Ergo Online 1.02
 • Fawag Lite Online 2.01
 • Fawag Lite Online 1.02
 • Revo Online 1.01
 • Neo Online 1.01
 

Polecane dla

Małych sklep w, salon w kosmetycznych, punkt w handlowych na bazarkach/jarmarkach, mobilnych punkt w gastronomicznych (food truck), gabinet w lekarskich, kancelarii prawnych.

 
 

Prosta w obsłudze

Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.

 
 
 

 
 

W dobrej cenie

Oferujemy dobre urządzenie w atrakcyjnej cenie dla klienta.

 
 
 

 
 

Ergonomiczna

Ergonomia Cię przekona. Jej wymiary to 179x97x191. Zajmuje mało miejsca więc zmieści się na ladzie o dowolnym wymiarze. Posiada intuicyjną klawiaturę ustawioną pod optymalnym kątem.

 
 
 

 
 

Stabilna

Stabilnie stoi na blacie lady.

 
 
 

 
 

Czytelny wyświetlacz

Posiada czytelne wyświetlacze z dużą i wyraźną czcionką po stronie sprzedawcy i klienta. Przyjazne dla oka kolory nie męczą wzroku podczas wielogodzinnej pracy.

 
 
 

 
 

Intuicyjna obsługa

Urządzenie posiada wyjątkowo proste w obsłudze i dostosowane do potrzeb użytkownika menu.

 
 
 

 
 

Komunikacja bezprzewodowa

Urządzenie posiada interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. W zależności od wersji: WiFi, Bluetooth, modem GPRS/LTE

 
 
 

 
 

Wydajny akumulator

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

 
 
 

 

Zobacz powiązane produkty

Zaproponuj cenę: NETPAY

Zapytaj o: NETPAY