SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

Modułowy System Montażu

opis produktu:
Kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do optymalizacji przestrzeni w punkcie sprzedaży. Za pomocą MSM uwalniana jest powierzchnia robocza lady i jednocześnie poprawiana ergonomia miejsca pracy. System doskonale sprawdza się zarówno w miejscach o ograniczonej przestrzeni (np. wąskie stanowiska sprzedaży pomiędzy chłodziarkami) jak też na otwartej przestrzeni, gdzie istotną rolę odgrywa estetyczne uporządkowanie i zabezpieczenie wyposażenia kasowego.
Modułowa budowa
System składa się z różnych typów modułów integrowanych ze sobą za pośrednictwem łączników. Koncepcja zakłada pełną swobodę konfiguracji systemu dzięki standaryzacji wymiarów wszystkich elementów. Moduły można ze sobą dowolnie łączyć tworząc zestawy montażowe, za pomocą których instalowane jest wyposażenie w punkcie sprzedaży.
 
 

Konstrukcja wewnątrzprzepustowa
Bez względu na położenie ramion, okablowanie urządzeń jest całkowicie ukryte wewnątrz korpusu systemu. Średnice elementów MSM zostały dostosowane do wymiarów popularnych wtyków i kabli. Ukrycie przewodów wewnątrz modułów gwarantuje najwyższy poziom estetyki i zarazem skutecznie zabezpiecza okablowanie przed przypadkowym wypięciem, uszkodzeniem mechanicznym, zalaniem itd. Stalowe ściany MSM również skutecznie chronią przewody urządzeń przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.
 
 

 
 

Regulacja obrotu ramion 360º z blokadą położenia
Wszystkie moduły integrowane są ze sobą za pośrednictwem łączników, które odpowiadają za położenie i blokadę ramion. Po skręceniu zestawu, wpusty w górnej i dolnej krawędzi łącznika opierają się na blokadzie i unieruchamiają pozostałe elementy zestawu. Rozwiązanie umożliwia ustawienie położenia ramion i uchwytów VESA pod dowolnym kątem względem głównej osi zestawu. Blokada elementów ma za zadanie zabezpieczenie okablowania przed uszkodzeniem, lub wypięciem na skutek częstej modyfikacji położenia elementów przez użytkowników.
Szerokie możliwości konfiguracji i modyfikacji
Swoboda konfiguracji Modułowego Systemu Montażu pozwala na tworzenie zarówno rozbudowanych zestawów urządzeń, jak też stanowisk z pojedynczymi urządzeniami. W każdym wypadku stosowane są elementy kompatybilne montażowo, których zestaw można swobodnie modyfikować.
 
 

 

Hermetyczne połączenia
Szczelna konstrukcja Modułowego Systemu Montażu zabezpiecza okablowanie przed uszkodzeniami, zalaniami i zabrudzeniami. W ścianach elementów nie ma otworów a miejsca styku modułów z łącznikami są odporne na zalania grawitacyjne (nacieki). Wszystkie połączenia poprzeczne ramion wykonano pełnymi spawami (spoina pachwinowa).
 
 

Polski produkt - elastyczna oferta
Wszystkie elementy Modułowego Systemu Montażu projektowane są i produkowane w Polsce, dzięki czemu możliwe jest tanie i szybkie tworzenie dowolnych modyfikacji systemu. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Działu Wsparcia Produktów Systemowych Posnet którzy doradzą optymalny wybór elementów a w razie potrzeby zaproponują rozwiązania dedykowane.

Zobacz powiązane produkty

Zaproponuj cenę: Modułowy System Montażu

Zapytaj o: Modułowy System Montażu