BĄDŹ NA BIEŻĄCO Aktualności

Terminale płatnicze w ofercie NetService

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty firmy o terminale płatnicze.

Po długiej analizie dostępnych rozwiązań postanowiliśmy oferować rozwiązania firmy PayTel. Terminale płatnicze można nabyć -podpisując umowę - bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Dostęp do urządzeń w obecnej sytuacji jest opóźniony o kilka dni od podpisania umowy ze względu na ogromne zainteresowanie programem "Polska bezgotówkowa".

Oferta Polska bezgotówkowa to wspólna inicjatywa Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Związku Banków Polskich,organizacji płatniczych i agentów rozliczeniowych ( w tym PayTel ) w celu minimalizowania kosztów obsługi bezgotówkowej.
W ramach programu każdy podmiot, który nie oferował płatności kartami płatniczymi w ubiegłym roku zwolniony będzie przez rok z opłat za użytkowanie terminala i prowizji od obrotu kartami.

"Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z programu, otrzymują dofinansowanie ze strony Fundacji, czyli pokrycie kosztów terminala płatniczego do przyjmowania transakcji bezgotówkowych, a także miesięcznych kosztów najmu terminala płatniczego oraz obsługi transakcji bezgotówkowych" – wyjaśnia  Łukasz Czech z Departamentu Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego