BĄDŹ NA BIEŻĄCO Aktualności

Organizacja pracy w okresie pandemii COVID-19

 
  • Wykonywanie czynności serwisowych i usuwanie niesprawności urządzeń fiskalnych przeprowadzane będzie w naszej siedzibie poprzez dostarczenie sprzętu do serwisu i jego odebranie po uprzednim zaawizowaniu telefonicznym. W celu ustalenia godziny i sposobu dostarczenia sprzętu prosimy o kontakt na numer telefonu 85 6623107
  • Wykonywanie przeglądów okresowych niestety również nie zostało przez ustawodawcę przesunięte ( mimo tego, że urzędy w zasadzie nie pracują ), więc podobnie jak w przypadku serwisu prosimy o dostarczenie urządzeń do nas, wcześniej ustalając sposób i czas odbioru.
  • Wyjazdy do czynności serwisowych będą odbywały się tylko w ograniczonej liczbaie i przy zachowaniu warunków ustalonych wcześniej telefonicznie.
  • Sprzedaż urządzeń do sieci dealerskiej - prosimy o kontakt telefoniczny z zamówieniem sprzętu, który przygotujemy i wystawimy do odbioru, tak by nie narażać Was i nas na niepotrzebny kontakt fizyczny.
  • Wszelkie płatności prosimy dokonywać za pośrednictwem ( jeżeli to możliwe ) BLIK, który możemy obsłużyć telefonicznie, a wszystkie firmy posiadające kredyt kupiecki odbierają sprzęt bez niepotrzebnego kontaktu. Pozostałych Państwa prosimy o wykonanie bankowej przedpłaty na wykonanie usługi.

Prosimy o wyrozumiałość w zaistniałych zewnętrznych realiach. 

Krzysztof Dobrzyński