SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ Produkty

opis produktu:

Kasy na wynajem

Potrzebujesz urządzenia fiskalnego do swojej firmy, ale nie chcesz od razu ponosić pełnych kosztów jego zakupu?

Wynajmij kasę fiskalną Posnet ONLINE razem z terminalem płatniczym Netpay i obsługuj swoich Klientów równocześnie przyjmując płatności bezgotówkowe.

ERGO ONLINE

ERGO ONLINE wersja z WIFI

Suma wszystkich zalet

Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak innych urządzeń POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.

Intuicyjna obsługa

​Wygodna klawiatura oraz programowalne klawisze skrótu pozwalają szybko wystawiać paragony fiskalne.

Graficzne wyświetlacze

Kasa posiada dwa graficzne wyświetlacze, dzięki czemu zarówno klient, jak i obsługujący mogą łatwo odczytać pozycje dodawane na paragon.

Bingo Max Online

BINGO MAX ONLINE wersja STANDARD

Wygodna i wytrzymała klawiatura

Posiada wytrzymałą i wygodną klawiaturę mechaniczną z możliwością zaprogramowania 42 klawiszy skrótu do najważniejszych funkcji.

Czytelne wyświetlacze

Zastosowanie graficznych podświetlanych wyświetlaczy z dużą i czytelną czcionką, zapewnia wygodę oraz komfort pracy na urządzeniu.

Łatwa wymiana papieru

W kasie zastosowano mechanizm drukujący „drop in - wrzuć i drukuj”, który zapewnia szybką i sprawną wymianę papieru.

Revo Online

REVO ONLINE wersja STANDARD

Odporna na zachlapanie

Kasę Revo możesz kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni Twoje urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami.

Podłącz to, czego potrzebujesz

Dodatkowym atutem kasy Revo jest możliwość obsługiwania terminala płatniczego. Ponadto, do urządzenia możesz podłączyć m.in.: wybrany skaner, szufladę kasjerską, itp.

Twoja grafika na paragonach

​W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę.

NEO ONLINE

NEO ONLINE wersja STANDARD

Multifunkcyjna i odporna

​Doskonale sprawdza się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych, ale również w sklepach osiedlowych, minimarketach czy delikatesach.

Funkcja kaso-wagi

Połączenie kasy fiskalnej z dedykowaną wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie wagi wywoływane są z klawiatury kasy. Wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i Klienta.

Komunikacja

Dostępne w urządzeniu porty umożliwiają równoczesną realizację wielu usług: niezależną komunikację z programem sprzedażowym, odczyt pamięci chronionej, a także współpracę z systemami wideomonitoringu sklepowego. Komunikacja z komputerem zawsze odbywa się on-line bez przerywania pracy kasjera.

Fawag Lite ONLINE

FAWAG LITE ONLINE wersja STANDARD

Solidna

Solidna i wytrzymała kasa w mocnej obudowie

Prosta w obsłudze

Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.

Funkcjonalna

Kasa pracuje w temperaturze od 5 do 40˚C. Możesz podłączyć do niej szufladę kasową, a dzięki złączu USB kasa obsługuje skaner

Netpay

NETPAY

Terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

Połączenie z CRK

​Netpay udostępnia Internet urządzeniom Posnet ONLINE za pomocą kabla USB. Gwarantuje to bezpieczną i wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas.

Płatności bezgotówkowe

Obsługa płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover). Netpay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em)

Zarządzanie wydrukami

Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej, dzięki czemu wszystkie wydruki są zawsze pod ręką.

Tabela kosztów

Model kasy Cena najmu kasy miesięcznie Abonament na terminal płatniczy Netpay miesięcznie Łączna cena najmu kasy i terminala miesięcznie
Fawag lite Online 2.01 45 zł netto 39 zł netto 84 zł netto
Ergo Online 1.02 WIFI 50 zł netto 39 zł netto 89 zł netto
Bingo Max Standard 50 zł netto 39 zł netto 89 zł netto
Revo Online Standard 55 zł netto 39 zł netto 94 zł netto
Neo Online Standard 60 zł netto 39 zł netto 99 zł netto

 

 

Swoboda działania

Umowa na wynajem kasy fiskalnej i terminala płatniczego jest podpisywana na czas nieokreślony.*
*Opłata dezinstalacyjna w przypadku wypowiedzenia umowy najmu kasy wynosi: przed 24 miesiącem 690 zł netto, po 24 miesiącach: 1 zł netto

Niskie koszty początkowe

Jednorazowa opłata na start związana z fiskalizacją urządzenia wynosi 145 zł netto. Przez resztę okresu trwania umowy ponosisz już tylko miesięczne koszty wynajmu urządzenia fiskalnego wraz z abonamentem na terminal płatniczy.

Dodatkowe korzyści

Zaoszczędzisz na kosztach utrzymania urządzenia, gdyż cena najmu kasy zawiera koszty obowiązkowych przeglądów okresowych co 2 lata.
Przy wynajmie kasy fiskalnej otrzymujesz gwarancję możliwości wykonania 1830 raportów dobowych w ciągu 5 lat. Wymiana pamięci fiskalnej po 5 latach jest darmowa, dzięki czemu bezproblemowo będziesz mógł dalej użytkować swoją kasę fiskalną.

DLACZEGO POSNET?

Gwarancja wysokiej jakości urządzeń

​Posnet to gwarancja wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. Świadczą o tym nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które dostaliśmy przez ostatnie ćwierć wieku, ale również olbrzymie grono klientów, wśród których są takie marki jak: ROSSMANN, SUPER-PHARM - APTEKA, IKEA, Indigo Nails, MONNARI czy McDonald's.

27 lat na rynku

Posnet jest liderem na rynku urządzeń fiskalnych od początku istnienia systemu fiskalnego w Polsce - ponad milion urządzeń na rynku.

Złoty Laur Klienta

Posnet jest 13-krotnym zdobywcą Złotego Lauru Klienta.

Dlaczego my?

 

Zaproponuj cenę: Kasy ONLINE na wynajem

Zapytaj o: Kasy ONLINE na wynajem